مکمل چربی دینالک UFAC انگلستان


با تهیه مکمل چربی گیاهی مناسب در زمان مناسب و استفاده از آن در جیره می توانید بیشترین بهره را از گاوهای شیری خود ببرید. گاو شیری برای رشد سالم و تولید بهینه شیر به مقدار زیادی انرژی نیاز دارد. یکی از دلایل اصلی تغذیه و استفاده از مکمل چربی گیاهی حیوانات افزایش مصرف انرژی است.

محتوای انرژی مکمل های حیوانی تا حد زیادی بر سطح تولید شیر تأثیر می گذارد. تأمین تغذیه مناسب چربی حیوانات به میزان قابل توجهی هزینه هر تن جیره خورده شده را به حداقل می رساند.

مکمل دینالک محصول شرکت ufac انگلستان بر خلاف پودر چربی از روغن گیاهی با قابلیت هضم بالا برای گاو های شیری طوری فرموله شده که تامین کننده انرژی مورد نیاز دام می باشد و باعث افزایش حداکثری تولید و بهره وری اقتصادی بالا می شود.

تولید شیر

یکی از مزایای مهم تغذیه مکمل چربی گیاهی حیوانات افزایش میزان تولید شیر است.

همچنین ، تغذیه  مکمل چربی حیوانات به افزایش میزان پروتئین شیر در هر زمان که مقدار انرژی کاهش می یابد ، کمک می کند. تغذیه با مکمل چربی گیاهی بای پس شده که به درستی تولید شده باشد، به دستیابی به منافع اقتصادی قابل توجهی کمک خواهد کرد ، به ویژه برای دام های بزرگ توصیه می شود که خوراک مصرفی بالانس باشد تا در حداقل زمان به مصرف انرژی مورد نظر برسد.

غلظت انرژی و هزینه تغذیه مکمل چربی گیاهی حیوانات در درجه اول به قابلیت هضم مکمل چربی بستگی دارد. چربی بای پس شکمبه به دلیل قابلیت هضم عالی توسط انواع مختلف حیوانات ، توسط بسیاری از دامداران بسیار ترجیح داده می شود.

مکمل چربی گیاهی بای پس شده به عنوان یک منبع تغذیه عالی چربی حیوانات ، از نظر هزینه ، ارزش انرژی و ترکیب اسیدهای چرب خاص مزایای مهمی را به همراه دارد. همچنین اگر بخواهید سهولت در کار و ترکیب با رژیم های غذایی داشته باشید ، چربی بای پس شکمبه یک گزینه ایده آل است.

مکمل چربی دینالک به دلیل ساختار فیزیکی و شیمیایی روغن های به کار رفته از شکمبه عبور کرده و در روده باریک از نرخ هضم بسیار بالایی برخوردار می باشد.

باروری

ثابت شده است که چربی بای پس شکمبه باعث افزایش قدرت باروری می شود. همچنین ، تغذیه چربی حیوانات باعث رشد در تلیسه ها و گاوهای جوان می شود و به دستیابی سلامت عمومی بدن دام کمک می کند. اگر برای گاوهای جوان ، شما می خواهید طول دوره شیردهی را افزایش دهید ، توصیه می شود از مکمل دینالک محصول شرکت ufac انگلستان استفاده کنید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.